Hakkımızda

Hemakim Tıbbi Ürünler San ve Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Hemakim A.Ş. , mikrobiyoloji alanında 110 yıllık deneyime sahip sektör lideri Oxoid'in Türkiye distribütörlüğünü alarak 1993 yılında Diagnostik pazarda faaliyetine başlamıştır. Mikrobiyoloji, Seroloji, İmmünoloji, İmmünohematoloji, Gıda ve Yem diagnostiği dallarında, her biri kendi alanında köklü ve uzmanlaşmış üretici firmaların Türkiye temsilciliklerini üstlenerek büyümeye devam etmektedir.

Merkezi İstanbul'da olan firmamız, alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla, İç Anadolu bölge (Ankara), Ege bölge (İzmir) ve Güney Anadolu Bölge (Adana) Müdürlükleri çatısı altında toplanan Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ağı ile sektöre hizmet vermektedir.

 

Misyon

Her iş, verimli, kaliteli, çevreci ve yenilikçi olma doğrultusunda işverenin memnuniyeti sağlanarak sonuçlanmalıdır. Medikal Diagnostik sektöründe kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile en ileri teknolojileri kullanarak, zamanında, güvenilir, ekonomik ve sorunsuz bir hizmet sunmak ve bu hizmetlerin gelişmesini ve sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyon

Amacımız; Klinik ve Endüstriyel Diagnostik alanında Dünyadaki gelişmeleri takip ederek son teknoloji ürünlerini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ülkemize ithal etmek, ürünlerin tedarik sürecinde hızlı ve güvenli hizmet sağlamak, Gerekli bilimsel araştırmaları yapmak ve sektöre en iyi şekilde teknik destek vermek, Ülkemizin en etkin ve en geniş bayi ağı ile birlikte alanındaki lider markaları Klinik ve endüstriyel laboratuvarların hizmetine sunan, güvenilir, prestijli, çevreci ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, çatısı altında çalışmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir şirket olmaktır.

Kalite Politikası

  • Yaptığımız kurum taahhütlerinde sözleşme tarihlerinde zamanında ve eksiksiz hizmet sağlamak.
  •  Kalite yönetim sistemimizi hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamak ve sürekli geliştirmek, hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul etmek.
  • Bilim ve Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet yapımızın sürekli iyileşmesini sağlamak.
  • Tedarikçilerimizin performanslarını hizmetimizin kalitesini doğrudan etkilediğinin bilinci ile değerlendirmek.
  • Tüm çalışanlarının şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımını sağlamayı ve çalışan memnuniyetini sağlamayı,
  • Çevre ve Kalite ile ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler, yasal sorumluluk ve standartlara uymayı,

      Taahhüt eder.