Ekibimiz

Ekibimiz

 • Yönetim Kurulu

  • Rıza KÖKSAL
   Rıza KÖKSAL
   rizako[email protected]

   1957 yılında Istanbul 'da doğdu. Orta ve Lise öğrenimini Istanbul'daki İngiliz Lisesinde tamamladıktan sonra, 1976 yılında İngiltere'de University of Aston in Birmingham'da Üretim Mühendisliği eğitimine başladı.
   1981 yılında Üniversite 'den mezun olduktan sonra ATABAY İlaç Fabrikası'nda Yönetici olarak iş hayatına başladı. Daha sonra kendi işini kurmak üzere ayrıldı. Ve halen Sağlık Sektörünün değişik alanlarında hizmet veren Hemakim, Opakim, MDS, Diapro şirketlerinin Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
   Evli ve 2 çocuk babası olan Rıza Köksal aynı zamanda koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır.


  • Cezmi MUTLU
   Cezmi MUTLU
   [email protected]

   1943 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta, liseyi İstanbul'da okudu ve 1966 yılında Atabay İlaç firmasında çalışmaya başladı.
   1981 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştığı Atabay'dan ayrılarak kendi işini kurdu ve Türkiye'de Kardiyoloji de bir çok ilklerin öncüsü oldu.
   42 yılı aşkın sağlık sektöründe çalışan Cezmi Mutlu evli ve 3 çocuk babasıdır.


  • Aziz EROĞLU
   Aziz EROĞLU
   [email protected]

   Sağlık sektörüne 1983 yılında Atabay Kimya San. ve Tic. A.Ş. de başladı. 1992 yılında Hemakim Tıbbi Ürünler San. ve Tic. A.Ş. 'ne kurucu ortak olarak katılmış olup; kuruluşundan itibaren Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.
   Aziz Eroğlu, evli ve 3 kız babasıdır.

 • Genel Müdür

  • Aziz EROĞLU
   Aziz EROĞLU
   [email protected]

   Sağlık sektörüne 1983 yılında Atabay Kimya San. ve Tic. A.Ş. de başladı. 1992 yılında Hemakim Tıbbi Ürünler San. ve Tic. A.Ş. 'ne kurucu ortak olarak katılmış olup; kuruluşundan itibaren Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.
   Aziz Eroğlu, evli ve 3 kız babasıdır.

 • Satış Müdürü

  • Cafer TANRIVER
   Cafer TANRIVER
   [email protected]

   10.06.1983 Doğumlu olan Cafer TANRIVER, 2006 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun olmuştur. 2008 Temmuz ayında Hemakim A.Ş. firmasında Bölge Satış sorumlusu olarak ilk profesyonel iş hayatı ile tanışmıştır.

   İşe girişi ile birlikte beş yıl süresince büyük bir heves ve tutkuyla yapmakta olduğu İmmunohematolojik Satış ve Pazarlama performansı sonucunda 2012 Aralık ayı itibari ile Dia Pro A.Ş. tarafından Türkiye ’de ilk olarak üretilen Jel Santrifügasyon ürünü olan Across Marka İmmünohematolojik test kitleri ve cihazlarının Ürün Müdürlüğü görevine atanmıştır. 2019 yılında Pazarlama Müdürlüğü görevi ile bünyemizde üstlenmiş olduğu görevlerine devam etmektedir.

   2012 Aralık ayı itibari ile üstlenmiş olduğu yeni görevi neticesinde Across Gel ve Across System marka ürünlerinin ekip arkadaşları ve üst yönetimi ile birlikte Yurt İçi & Yurt Dışı Pazarlama ve Ürün destek görevlerinde yer almakla birlikte Ar-Ge & Ür-Ge çalışmalarına Dia Pro A.Ş. ekibine eşlik etmektedir.

 • Ürün Sorumluları

  • Erdem BATTAL
   Erdem BATTAL
   [email protected]

   1991 yılı Üsküdar/ İstanbul doğumlu olan Erdem Battal, 2005 yılında Sare Selahattin okulunda ilk ve orta öğretimini tamamlamıştır. 2009yılında Habire Yahşi lisesinden mezun olduktan sonra, Trakya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümüne giriş yapmıştır. 2015 yılında üniversite eğitimini tamaladıktan sonra Acıbadem Labmed bünyesinde görev yapan Erdem Battal, 2016 yılında Satış&Aplikasyon sorumlusu olarak Hemakim A.Ş ailesine katılmıştır.


  • Fatma BIYIK
   Fatma BIYIK
   [email protected]

   1997 yılında İstanbul Fatih Kız Lisesi Bolu İzzet Baysal Üniversitesi'nden mezun oldu. 2003 yılında Biyoloji Bölümü (İng.) Ve 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mikrobiyolojisi (MA).

   Klinik ve endüstriyel mikrobiyoloji laboratuarı test parametrelerinin uygulanması, satışı ve pazarlanması konusunda 10 yıllık bir deneyime sahiptir. 2017 yılında şirketimizde Klinik ve Endüstriyel ürün grubu Uzmanı olarak çalışmaya başladı.


  • Duygu Omak
   Duygu Omak
   [email protected]

   1988 yılında  Bursa’da doğdu. Lise eğitimini 2006 yılında Bursa Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi’nde, üniversite öğrenimini 2012 yılında Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümünde tamamlamıştır. 2013 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü Sosyal Bilimlerde İnsan İlişkileri Yüksek Lisans programına katılım sağlamıştır. 9 yıl Bor-Kim Kimya firmasında, 1 yıl İntra Medikal- Mölnlycke firmasında satış pazarlama departmanlarında çalıştıktan sonra Ekim 2020 itibariyle Satış & Aplikasyon Sorumlusu olarak Hemakim Tıbbi Ürünler bünyesine dahil olmuştur.

    

 • İş Geliştirme Uzmanı

  • Çağla DALFİDAN
   Çağla DALFİDAN
   [email protected]

   1980 yılında Bursa 'da doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra, 1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümünde lisans eğitimine başladı. Bu bölümden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Organik Kimya alanında yüksek lisansını 2005 yılında tamamladı. Bu süreçte optik olarak aktif ilaç hammaddelerinin sentez ve karakterizasyonunda tecrübe kazandı. Sağlık sektöründe hizmet veren Biyolojik Analiz Medikal A.Ş.’de 6 yıl kadar kalite kontrol alanında Ürün Müdürü olarak görev aldı. Eylül 2020 tarihinde Hemakim Tıbbi ürünler San. Ve Tic. A.Ş. ’de İş Geliştirme Uzmanı olarak görevine başlamıştır.

 • Ege Bölge

  • Alp DUMAN
   Alp DUMAN
   [email protected]

   1968 yılında Uşak ’ta doğdu. İlk, orta ve Lise eğitimini Uşak ilindeki okullarda tamamladıktan sonra 1988 yılında Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünde eğitimine başladı.

   Üniversite’den mezun olduktan sonra, 1993 yılında Hemakim Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. ’inde Ege Bölgesi Satış Sorumlusu olarak başladığı iş hayatına Ege Bölge Müdürü olarak devam etmektedir.

   Evli ve 1 çocuk babasıdır.


  • Mehmet BABACAN
   Mehmet BABACAN
   [email protected]

   1976 Yılında Bulgaristan 'ın Kırcaali bölgesinde doğdu, ilk eğitim ve öğretimini bu ülkede aldıktan sonra orta ve lise eğitimini İzmir Bornova’da tamamladı. 1995 Yılında Muğla Üniversitesi Biyoloji Bölümünü kazandı ve bu bölümden 1999 yılında mezun oldu.

   1999-2000 Yılları arasında askerlik görevini tamamladıktan sonra 12.03.2001 yılında Hemakim Tıbbi Ürünler A.Ş. İzmir Bölgesinde Klinik ve Endüstriyel Grup Satış Sorumlusu olarak çalışmaya başladı.

   Evli ve 1 çocuk babasıdır.


  • Hale TAHMAZ
   Hale TAHMAZ
   [email protected]

   1976 yılında Ankara ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir Eski Foça da muhtelif okullarda tamamladıktan sonra 1992 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümüne başladı. Üniversite eğitimi sırasında ve mezun olduktan sonra İzmir ve İstanbul da çeşitli televizyonlarda teknik servis bölümünde çalıştı

   Daha sonrasında 2003 yılında İzmir 'e yerleşip sektör değiştirdi ve çeşitli özel firmalarda çalışmaya başladı. Ocak 2007 tarihinde Hemakim A.Ş. İzmir Ofis 'te göreve başladı. Ocak 2012 'den itibaren Klinik ve Endüstriyel Grup Satış Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.


  • Erdal DURUKAN
   Erdal DURUKAN
   [email protected]

   1989 İzmir doğumlu olan Erdal Durukan, 2007 yılında Güzelbahçe Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Ege Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknikerliği bölümü ve  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Lisans bölümlerinden mezun olmuştur..

    İş hayatına iklimlendirme sektörü ile giriş yapmış, takiben sağlık sektöründe çalışma hayatına devam etmiştir.

    Şubat 2018 itibariyle Hemakim A.Ş teknik servis ailesi bünyesinde Ege Bölgesi Teknik Servis sorumlusu olarak göreve başlamıştır.


  • Hamza BIÇAK
   Hamza BIÇAK
   [email protected]

   1995 İzmir  doğumlu olan Hamza Bıçak, 2013 yılında Hasan Ferdi Turgutlu Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına Endüstriyel Bakım Onarım sektörüyle giriş yapmış ve bu alanda çalışmıştır.

    Temmuz 2018 itibari ile Hemakim A.Ş teknik servis ailesi bünyesinde Ege Bölgesi Teknik Servis personeli olarak göreve başlamıştır.

 • İçanadolu Bölge

  • Savaş BAYAR
   Savaş BAYAR
   [email protected]

   1977 yılında Ankara ’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara ’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2002 yılında başlayan M. Savaş Bayar, Eylül 2003 tarihinde Hemakim A.Ş. bünyesinde İç Anadolu Bölgesi Klinik ve Endüstriyel Grup Satış Sorumlusu olarak başladığı görevine, Eylül 2018 tarihinden bu yana Bölge Müdürü olarak devam etmektedir.


  • Nuray ULUDAĞLI
   Nuray ULUDAĞLI
   [email protected]

   1973 yılında Çorum’da doğdu. İlk, Orta, Lise öğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik üniversitesi Biyoloji Bölümünden 1997 yılında ögrenimini tamamlamıştır. Aynı yıl Mayıs ayından Aralık ayına kadar 7 ay süre ile Starmed Laboratuarları Halkla ilişkiler departmanında görev aldıktan sonra 1997 Aralık ayında Leofarma Ltd. Şti. firmasında Satış temsilcisi olarak görevine başlamıştır. Kasım 1998 yılından itibaren Hemakim Tıbbi ürünler San. Ve Tic. A.Ş. ’de Ankara Bölge Ofisinde Klinik ve Endüstriyel Grup Satış Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır.


  • Bünyamin BABADAĞ
   Bünyamin BABADAĞ
   [email protected]

   1984 Keskin doğumlu olan Bünyamin Babadağ, 2001 yılında Gazi Anadolu teknik lisesinden mezun olmuştur. 2006 yılın Kırıkkale Üniversitesi Meslek yüksek okulu elektronik bölümünü ve  2014 yılında Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinden mezun oldu.

    Elektroland elektronik kart tamir ve yazılım firması,Gst medikal, Mega diagnostik ürünler firmalarında aktif olarak görev yapmış olan Bünyamin Babadağ 2017 yılında Hemakim A.Ş teknik servis ailesinde teknik servis personeli olarak göreve başlamıştır.


  • Selma ÇELTEK
   Selma ÇELTEK
   [email protected]

   1976 yılında Ankara’da doğdu.  İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1999 yılında Kırıkkale Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünden, 2012 yılında da Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. Orjinal medikal firmasında üretim elemanı ve İnfotek’te de önbüro elemanı olarak çalıştıktan sonra 2019’un Şubat ayında Hemakim Tıbbi Ürünler San. ve Tic. A.Ş. Ankara Bölge Ofisinde Satış Destek Personeli olarak çalışmaya başlamıştır.


  • Onur ÖZMEN
   Onur ÖZMEN
   [email protected]

   1996 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra 2017 yılında Selçuk Üniversitesi Elektronik Teknolojileri Bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2019 yılında başlayan Onur ÖZMEN 2019 Eylül ayından bu yana Hemakim A.Ş bünyesinde İç Anadolu Bölgesi Teknik Servis olarak görev yapmaktadır.

 • Lojistik Grubu

  • Muharrem KARADAĞ
   Muharrem KARADAĞ
   [email protected]

   1978 Üsküdar İstanbul doğumlu olan Muharrem Karadağ, Anadolu Üniversitesi Muhasebe bölüm ünden mezun olmuştur, 1997-2000 yılları arası Çamlıca Alkolsüz İçk. A.Ş de Finans departmanında, 2002-2007 Osel İlaç A.Ş de Finans ve Satış destek departmanlarında görev yapan Muharrem Karadağ, 2007 yılında Hemakim A.Ş. ailesine katılarak Sipariş Kabul Departmanı Sorumlusu olarak göreve başlamıştır.


  • Çiğdem KURT
   Çiğdem KURT
   [email protected]

   08.08.1979 Giresun / Bulancak doğumlu olan Çiğdem Kurt, 1996 Yılında Kartal Ticaret Meslek Lisesinden mezun olmuştur. HİPP Dış Ticaret Firmasında Muhasebe Departmanında Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapmış olan Çiğdem Kurt, Kasım 2017 tarihi itibari ile Hemakim A.Ş. ailesine katılarak  Sipariş Kabul Elemanı olarak göreve başlamıştır.


  • İsmail YANARATEŞ
   İsmail YANARATEŞ
   [email protected]

  • Gözde Yeter KAPAR
   Gözde Yeter KAPAR
   [email protected]

   26 Haziran 1995 Erzincan doğumlu olan Gözde Yeter Kapar, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi biyomedikal mühendisliği bölümünden (%100 burslu) mezun olmuştur. 2017-2019 yılları arasında Carl Zeiss Teknoloji Çözümleri firmasında iş geliştirme ve süreç yönetimi alanında çalışmıştır. Gözde Yeter Kapar, Kasım 2019 yılında Hemakim A.Ş. ailesine katılarak Planlama-Tedarik-Raporlama Sorumlusu olarak görevine başlamıştır.


  • Banu YILMAZ
   Banu YILMAZ
   [email protected]

   1 haziran 1983 Ordu/Fatsa doğumlu Konya Selçuk Üniversitesi Turist Rehberliği bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar turizm sektöründe faliyet gösteren Banu Yılmaz 2014 yılında Öz-sel Ecza Deposu San. ve Tic. A.Ş. firmasında ihale takip ve satış destek elamanı olarak 6 yıla yakın süre çalışmıştır. 17 Ocak 2020 tarihinde Hemakim ailesine katılmıştır.

 • Depo

  • Yılmaz ŞAHİN
   Yılmaz ŞAHİN
   [email protected]

   1969 yılında İstanbul ’un Üsküdar ilçesinde doğdu. İlk ,orta ve lise eğitimini İstanbul Beykoz ’da tamamladı. Lise eğitiminden sonra İstanbul Paşabahçe Su Ürünleri Meslek Lisesi ’nde Besin Endüstrisi (Biokimya) eğitimi aldı. Askerlik hizmetine kadar değişik sektörlerde çalışma imkanı buldu. 1989-1990 tarihleri arasında askerlik hizmetini tamamladı. Askerlik görevinin tamamlanmasından sonra 1990-1995 yılları arasında Sabah Gazetesi Spor servisinde muhabir olarak görev yaptı, 1995-1997 tarihleri arasında ilaç firmalarında tıbbi mümessillik yapmıştır.

   24 Nisan 1997 tarihinden itibaren HEMAKİM A.Ş. 'de depo sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

   Yılmaz Şahin evli ve Emrah adında bir erkek evlat sahibidir.


  • Cumali ÇELİK
   Cumali ÇELİK
   [email protected]

   24.11.1986 tarihinde Malatya doğumlu olan Cumali ÇELİK ilk ve orta öğrenimini Malatya Necati Bey ilköğretim okulunda lise öğrenimini Gebze lisesinde tamamlamıştır. 2008- 2013 yılları arasında Aps Ambalaj Sanayi A.Ş. firmasında malzeme transfer sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2013 yılında Diapro A.Ş. bünyesinde Hemakim ve Diapro depo sorumlusu olarak görev yapmaktadır.


  • Cihat DÜZGEL
   Cihat DÜZGEL
   [email protected]

   12.04.1989 Gebze doğumlu olan Cihat DÜZGEL ilk ve orta öğrenimini Çerkeşli ilkokulunda, lise öğrenimini Tavşancıl Marşhall Boya Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. 2009-2011 tarihleri arasında askerlik hizmetini bitirmiş ve 2012-2018 tarihleri arasında  DHL LOJİSTİK firmasında vardiya sorumlusu olarak görev yaptıktan sonra  23.07.2018 tarihinde HEMAKİM A.Ş. depo bölümünde depo yardımcı eleman olarak göreve başlamıştır.


  • Soner SEÇGİN
   Soner SEÇGİN
   [email protected]

   02.09.1992 yılında Artvin’in Şavşat ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokulu Çarşamba Değirmenbaşı ilkokulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Samsun/Çarşamba Yıldırıay Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilgisayarlı muhasebe bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılında Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu bankacılık ve sigortacılık bölümünü tamamlamıştır. 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2016-2017 yılları arasında Askerlik hizmetini tamamlamıştır. 30.10.2017 tarihinde Dia Pro A.Ş de Depo bölümünde depo personeli olarak göreve başlamıştır.

 • Merkez Teknik Servis

  • Murat DEMİRCAN
   Murat DEMİRCAN
   [email protected]

   10.06.1990 Gebze doğumlu olan Murat Demircan, ilk ve orta öğrenimini Eşrefbey ilkokulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Darıca Lafarge Aslan Çimento Teknik lisesi elektronik ve bilgisayar eğitimleri bölümünde tamamlamıştır. 2010 yılında Süleyman Demirel üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve programcılığı bölümünden mezun olan Murat Demircan,  Arçelik Lg Klima A.Ş. de kalite kontrol personeli ve Atılım yazılım firmasında teknik destek personeli olarak görev yaptıktan sonra 2014 Eylül ayında Hemakim A.Ş. teknik servis ailesine katılarak teknik servis personeli olarak göreve başlamıştır.


  • Bahri DERİNBAY
   Bahri DERİNBAY
   [email protected]

   13.07.1971 Sakarya doğumlu olan Bahri Derinbay, 1988 yılında gebze endüstri meslek lisesi Elektrik bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılında Becman Coulter firması bünyesinde sağlık sektöründe teknik servis personeli olrak göreve başlamış olup, Biobak ve Eksen Medikal bünyesinde de görev yapmıştır. 2015 yılında Hemakim A.Ş. teknik servis ailesi bünyesinde  teknik servis personeli olarak göreve başlamıştır.


  • Hakan Koşum
   Hakan Koşum
   [email protected]

   25.03.1993 Kocaeli doğumlu olan Hakan Koşum, ilk ve orta öğretimini Abidin PAK ilkokulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Kocaeli Anadolu Lisesinde , fen bilimleri bölümünde tamamlamıştır.2017 yılında Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğinden mezun olan Hakan Koşum, 2021 Mart ayında Hemakim A.Ş. teknik servis ailesine katılarak teknik servis mühendisi olarak göreve başlamıştır.


  • Halil KANDEMİR
   Halil KANDEMİR
   [email protected]

   03.07.1973 tarihin de Güneyce de doğdu. Trabzon Teknik Lisesi Elektronik bölümün den mezun olduktan sonra Fırat Üniversitesi T.B.M.Y.O Endüstriyel elektronik bölümünü bitirdi.2000 yılında Hür Medikal şirketin de Teknik servis olarak sağlık sektörüne başladı.2008 -2017 yılları arasın da Üçel Ecza Deposu Medikal şirketin de teknik servis müdürü olarak çalıştı. 2017 -2021 yılları arasın da Beckman Coulter firması bünyesinde bölge teknik servis sorumlusu olarak çalıştı. 2021 yılında Hemakim A.Ş bünyesin de Teknik Servis Müdürü olarak işe başladı.