HABER / DUYURU
25 Ocak 2014 Tarihinde Hemakim Klinik Bayii Değerlendirme Toplantımızı Gerçekleştirdik.

Haber Tarihi: 31.03.2014

Hemakim & Dia Pro A.Ş olarak 19 bölge Klinik bayiimiz ile 2014 yılı Satış & Pazarlama stratejilerimiz konusunda fikir alışverişinde bulunmak üzere söz konusu toplantımızı gereçekleştirdik. Toplantımızda üretimini yapmakta olduğumuz Across Gel marka ürünlerimiz ve ithalat portföyümüzde yer alan diğer markalarımızın sektörel duruşu ve bundan sonraki sağlık saktörü stratejileri kapsamında ürünlerimizin alması gereken pozisyonlar ile ilgili konular üzerine paylaşımlarda bulunuldu.

Fikirsel olarak geniş katılım sağlayan tüm bayilerimize teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte de var olan uzun soluklu birilikteliğimizin devam etmesi temennimizi bir kez daha iletmek isteriz. Tüm Hemakim & Dia Pro A.Ş  bölge bayileri ve ekip arkadaşlarımıza başarılı bir 2014 yılı geçirmelerini dileriz. 

 

2. Klinik Mikrobiyoloji Kongresi

Haber Tarihi: 20.02.2014

2. Klinik Mikrobiyoloji Kongresi 9-13 Kasım 2013 tarihlerinde, Antalya - Belek Titanic Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Hemakim A.Ş. olarak standımızın yer aldığı bu kongrede, ürün gruplarımız hakkında bilgileri katılımcılar ile paylaştık.

Hemakim A.Ş. & Dia Pro A.Ş. Satış & Pazarlama Müdürü'müz Durmuş Çetinkaya, Endüstri ile Buluşma oturumunda "Diagnostik sektöründe Türkiye'de üretim, Dia Pro & Hemakim A.Ş." isimli konferansta konuşmacı olarak yer aldı.